Title
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
  • Česká značková móda Rialto

  • 7 důvodů, proč oblékat Rialto

  • Aktuality

  • Tiskové zprávy

  • Rozhovory

Tiskové zprávy
Kolekce pro maminky podzim/zima 2011/12
tit

Kolekce těhotenské a kojící módy je plná svěžích barev a příjemných materiálů. Veselé proužky a vzory rozjasní pošmourné dny a probarví  váš šatník.

Užívejte si tuto sezónu v modelech RIALTO! Kompletní kolekci najdete v novém katalogu zde.

Vybrané modely objednávejte na našem e-shopu.


 

 
Novinky pro maminky na jaro a léto 2011

rialto-TM_1-11_web-53Kolekce těhotenské a kojící módy se jako jarní počasí nedočkavě tetelí, aby vás rozveselila svými svěžími barvami a pohladila příjemnými materiály. Hráškově zelená, fuchsiově růžová a azurově modrá vás naladí pro slunečné dny stejně jako květy, kterými rozkvetly šaty, sukně a topy z naší nové kolekce.

Užívejte si novou sezónu v modelech RIALTO! Kompletní kolekci najdete v novém katalogu zde.

Vybrané modely objednávejte na našem e-shopu.

 

 
Kojící trička a šaty pro maminky
maminka_06_2010master_webRialto vytvořilo pro tuto sezónu speciální modely kojících triček a šatů pro snadnější přístup miminek k mlíčku :) Inzerát s kojícími šaty a odkaz v článku s příznačným názvem "Nemám co na sebe" najdete v červnovém čísle časopisu Maminka (6/2010) se Zuzanou Belohorcovou na titulní straně. Modely pro kojící maminky objednávejte na Rialto Store zde.
 
Rialto na Facebooku

facebook-logoNaše firma už od roku 2002 vytváří ve spolupráci s předními českými návrháři a módními tvůrci originální českou módní značku Rialto. Během let si její dámská a těhotenská móda získala skvělou oblibu na domácí scéně i v zahraničí. V těchto chvílích uvádí na trh nové kolekce pro jaro a léto 2010. Jejich prezentace si můžete prohlédnout na těchto webových stránkách (klasická kolekce | těhotenská kolekce).

 

Kromě toho jsme pro všechny ty, kteří naší značce a české módě vůbec fandí, zřídili na stále populárnější sociální síti Facebook stránku. Zajímáte-li se tedy o aktuální módní trendy, chcete-li se poradit s našimi návrháři či jinými módními profesionály a designery, nebo se jen podělit s vlastními postřehy a nápady, přidejte se k rozrůstající se rodině přátel značky Rialto - rádi Vás přivítáme!

 

 
Rialto hostem Dobrého rána
Ban-DR-leto_tisk V pátek 19.3. 2010 byl hostem Dobrého rána návrhář značky RIALTO Pavel Jevula. V programu představil módní trendy na modelech z nové kolekce Rialto jaro/léto 2010. Modely značky Rialto objednávejte zde. Záznam besedy "Móda na jaro" můžete sledovat  prostřednictvím internetového vysílání ČT zde.

 

 
Fiedler na veletrhu BabyExpo ve Vídni
tisk_4Vídeňská Stadthalle uvítala během prvního červnového víkendu přes 150 vystavovatelů a 20 tisíc návštěvníků. Veletrh BabyExpo, který se honosí přízviskem "největší veletrh Rakouska pronejmenší" pomohl stávajícím inastávajícím rodičům zorientovat se vširoké nabídce sortimentu proděti atěhotné. Značka Rialto přitom nesměla chybět.
Celý článek...
 
Móda Rialto v novém pořadu České televize

nov_5Od ledna 2009 vysílá České televize pořad moderního životního stylu s názvem „Zkus mít vkus", který se týká témat nápaditého a originálního přístupu k odívání. Pořad nenabízí výlety na přehlídková mola a do exkluzivních butiků, ale vychází z běžných návyků i zlozvyků, kterých se při oblékání dopouštíme. Jednou měsíčně se mají diváci programu ČT1 možnost setkávat s modely Rialto, do kterých přihlášené obléká návrhář této značky Pavel Jevula.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2

Těhotenská móda Rialto

Právě si prohlížete webové stránky - Česká značková móda Rialto - těhotenská móda a dámská móda - v prohlížeči IE6.

Abyste si mohli správně zobrazit celý sortiment našeho těhotenského a dámského oblečení (těhotenská móda a dámská móda Rialto), musíte aktualizovat Vás prohlížeč na verzi IE7.

Značková dámská a těhotenská móda Rialto Vám přeje příjemné prohlížení těchto stránek.

Děkujeme za pochopení. Tým dámské a těhotenské módy Rialto.

Pokud chcete zakoupit některé z našeho oblečení, navštivte také internetovou prodejnu dámské a těhotenské módy - www.rialtofashion.com