Title
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
  • Česká značková móda Rialto

  • 7 důvodů, proč oblékat Rialto

  • Aktuality

  • Tiskové zprávy

  • Rozhovory

Rozhovory
Made in Jablonec 2012 – Beznadějně vyprodáno!
titulní-čtverec

Velkolepá módní přehlídka "Made in Jablonec 2012" Svazu výrobců skla a bižuterie rozzářila začátkem roku Eurocentrum v Jablonci nad Nisou. Atraktivní design jablonecké bižuterie zdobil dvacítku modelek, které předvedly na osmdesát originálních modelů od negližé až po večerní róby. Mezi hosty byla také první dáma ČR Livia Klausová a náměstkyně ministryně kultury Anna Matoušková.

 

„Byla jsem skutečně unešená. Líbil se mi průřez tvorbou velmi kreativních designérů, každý skleněný šperk i bižuterie byly skutečně originální“, uvedla v rozhovoru paní Klausová.

 

Převážnou část oděvních modelů si organizátoři přehlídky, společnost JBX promotion, vybrali z denní i večerní kolekce značky RIALTO.

 

Celý článek...
 
Diva´s Night
modni_prehlidka_2011_rialto_2

Rialto představilo kolekci dámských modelů na módní přehlídce v rámci společenského večera „ Diva´s Night „ ve Slovanském domě v Praze.
Na dojmy z této akce jsme se zeptali Blanky Sedlákové - majitelky agentury Top ladies, která přehlídku připravila.

Celý článek...
 
Věrné zákaznice

RozhovorKolekce značky Rialto pro letošní léto 2010 je už od jara v prodeji a v současné době připravujeme kolekci pro léto 2011. Protože nás zajímá názor lidí, kteří Rialto nosí, zeptali jsme se jedné z vás co na kolekci Rialto říká. Prostřednictvím e-mailu jsem vyzpovídali naši stálou zákaznici Martinu (35), která v současné době žije v australském Sydney. Jak se dostala k modelů Rialto a další zajímavosti o životě v Austrálii se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Celý článek...
 
Modelkou v těhotenství?
rozhovor_1Na stránkách módních magazínů se často dočítáte o úspěšných mladých dívkách a ženách, které se zabývají modelingem. Může ale modelka pokračovat ve své kariéře i v době těhotenství?
Celý článek...
 
Rozhovor s manažerem veletrhu Pro dítě Radkem Talafousem

prodite

Veletrh PRODÍTĚ už šestým rokem láká vystavovatele k předvedení sortimentu výrobků určených proděti. Nasvé si přijdou inávštěvníci, během jediného dne si udělají vynikající přehled oproduktech, které jim nabízí současný trh.

Manažer veletrhu PRODÍTĚ Radek Talafous (34), který stál u zrodu projektu, prozradil pozadí jeho příprav arealizace.

Celý článek...
 
Dopis od zákaznice

11Vážený pane Fiedlere,

velice Vám děkuji za tuto milou pozornost, kterou se určitě pokusím využít. Mým posledním nákupem byl naprosto dokonalý červený vlněný kabát z Vašeho katalogu. Málo kdo z mého okolí věří, že se jedná o výrobek české značky. Což mě trochu mrzí, jelikož právě dokonalá krejčovina českých salónů je spotřebiteli a lety ověřená.

Celý článek...
 
V tomto oboru je velice těžké se prosadit.

Rialto-logoV srdci vysočiny, ve Žďáru nad Sázavou, již několik let uspěšně funguje prodejna dámské konfekce Rialto. Jak prosperuje, kdo jsou její zákazníce a o mnoho dalších informací se s námi podělila její majitelka paní Zdeňka Čirková.

Celý článek...
 


Těhotenská móda Rialto

Právě si prohlížete webové stránky - Česká značková móda Rialto - těhotenská móda a dámská móda - v prohlížeči IE6.

Abyste si mohli správně zobrazit celý sortiment našeho těhotenského a dámského oblečení (těhotenská móda a dámská móda Rialto), musíte aktualizovat Vás prohlížeč na verzi IE7.

Značková dámská a těhotenská móda Rialto Vám přeje příjemné prohlížení těchto stránek.

Děkujeme za pochopení. Tým dámské a těhotenské módy Rialto.

Pokud chcete zakoupit některé z našeho oblečení, navštivte také internetovou prodejnu dámské a těhotenské módy - www.rialtofashion.com