Title
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Řekli o Rialtu

 

Gabriela VARGOVÁ, ředitelka projektů Styl a Kabo

Úspěchy značky Rialto sleduji přesně od toho okamžiku, kdy své řady rozšířila o návrháře Pavla Jevulu. Stalo se tak před čtyřmi lety právě na veletrhu Styl v Brně. Novým ztvárněním kolekcí, inovací použitých materiálů a vůbec celkovou změnou svého původního zaměření značka Rialto oslovila nové skupiny odběratelů a to nejen u nás, ale i v zahraničí, kde nás vždy s úspěchem reprezentuje. Jsem ráda, že právě tato česká firma se pravidelně v Brně na Stylu prezentuje a že i my jsme mohli před lety alespoň trochu přispět k inspiraci a úspěšnému směřování této značky.

 

Daria HrubáDaria HRUBÁ, moderátorka pořadu MEM

Pořad Móda – extravagance – manýry moderuji na České televizi čtyři roky a téměř od začátku mě obléká Pavel Jevula a značka Rialto. Pokud tento týdeník poběží dál, nehodlám na tom nic měnit. A pokud jednou skončí? Značka Rialto mě bude oblékat dál...

 

Blanka SedlákováBlanka Sedláková, majitelka agentury Top Ladies

Se značkou Rialto spolupracujeme na mezinárodních veletrzích Styl a Kabo již několik let. Módní přehlídky, které pro ni naše agentura na tomto veletrhu zajišťuje, mají u diváků velký úspěch. Přeji značce Rialto, aby se jí i nadále dařilo vytvářet pohodlné a ženské oblečení, které i já sama ráda nosím.

 

Jitka KonopkováJitka KONOPKOVÁ, designérka značky Jablonex

Mám ráda mladistvou sportovní módu a to přesně Rialto vystihuje. Je vhodná nejen pro mladé, ale i pro ty, kdo se mladě cítí. Pro tvorbu bižuterie k této kolekci jsem se soustředila na barevnost a variabilnost tak, aby vyhovovala co nejširšímu spektru zákazníků. Byla to příjemná spolupráce a doufám, že bude pokračovat. Věřím, že zákaznice budou mít s módou Rialto a doplňky Jablonex mnoho úspěchů!

 

Renata KortusováRenata Kortusová, manažerka Jablonex Group

Spojení zajímavého a příjemného oděvu z produkce fi rmy Rialto a bižuterie Jablonex vyplynulo ze spolupráce s designérem Pavlem Jevulou. Kolekce Rialto nás zaujaly svojí kvalitou, materiály a tvary. Modely vypadají velmi dobře na přehlídkových molech a ještě lépe se nosí. Věřím, že každá žena ocení možnost obohatit svůj šatník o nejnovější módní trendy a současně i bižuterii, která byla modelu vytvořena přímo „na míru“.

 

Lenka VinickáLenka Vinická, choreografka

Mám ráda oblečení, které jenom neobaluje ženu zvenčí, ale dává jí náboj a výraz. Proto mě nesmírně těší vytvářet choreografie k přehlídkám firmy Rialto, které na přehlídkových molech veletrhů Styl a Kabo v Brně a Móda Praha pravidelně sklízí nadšený potlesk diváků.


pavel_bauer_malPavel Bauer, vizážista Estée Lauder

S firmou Rialto a jejich návrhářem Pavlem Jevulou spolupracuji na přípravě katalogu již několik sezón. Každá nová kolekce, kterou fotíme má vždy nějaký příběh a to je pro mne jako vizážistu výzva ke kreativní práci, trendovému zpracování a podtržení daného tématu kolekce. Přeji vám, aby jste si nošení modelů Rialto užily stejně, jako my práci na přípravě katalogů.

 

Těhotenská móda Rialto

Právě si prohlížete webové stránky - Česká značková móda Rialto - těhotenská móda a dámská móda - v prohlížeči IE6.

Abyste si mohli správně zobrazit celý sortiment našeho těhotenského a dámského oblečení (těhotenská móda a dámská móda Rialto), musíte aktualizovat Vás prohlížeč na verzi IE7.

Značková dámská a těhotenská móda Rialto Vám přeje příjemné prohlížení těchto stránek.

Děkujeme za pochopení. Tým dámské a těhotenské módy Rialto.

Pokud chcete zakoupit některé z našeho oblečení, navštivte také internetovou prodejnu dámské a těhotenské módy - www.rialtofashion.com