Title
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
danaDana Cencingrová, návrhářka těhotenské módy značky RIALTO: Nová kolekce RIALTO těhotenská móda pro léto 2010 je vyrobena a čeká právě na vás. Jemné pastelové tóny blankytně modré, vanilkově žluté, pistáciově zelené nebo losově oranžové, puntíky, tenké proužky a květinové motivy promění váš šatník v pestrou, rozkvetlou louku. Rialto v kolekci jaro/léto 2010 sází na pohodlné, přírodní lněné a bavlněné materiály. Kolekci sjednocuje efekt vázání, které se uplatňuje u šatů, halenek i sak. Vazačky dodávají modelům praktickou možnost nastavení velikosti a navíc velmi módní, uvolněný vzhled, který mohou ocenit nejen nastávající maminky.
rialto_jaro_leto_8 rialto_jaro_leto_8 rialto_jaro_leto_8 rialto_jaro_leto_8 rialto_jaro_leto_8 rialto_jaro_leto_8 Další modely naleznete v našem katalogu Rialto těhotenská móda jaro/léto 2010. Stahujte zde.
 

Těhotenská móda Rialto

Právě si prohlížete webové stránky - Česká značková móda Rialto - těhotenská móda a dámská móda - v prohlížeči IE6.

Abyste si mohli správně zobrazit celý sortiment našeho těhotenského a dámského oblečení (těhotenská móda a dámská móda Rialto), musíte aktualizovat Vás prohlížeč na verzi IE7.

Značková dámská a těhotenská móda Rialto Vám přeje příjemné prohlížení těchto stránek.

Děkujeme za pochopení. Tým dámské a těhotenské módy Rialto.

Pokud chcete zakoupit některé z našeho oblečení, navštivte také internetovou prodejnu dámské a těhotenské módy - www.rialtofashion.com